Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-02-28
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: miechowski, Miechów, Małopolskie, Polska
Praca z dziećmi ze spektrum autyzmu w I etapie edukacyjnym. Zatrudnienie w pełnym wymiarze do końca zajęć w bieżącym roku szkolnym z perspektywą pracy w przyszłym roku szkolnym.

Wymagania:
Uprawnienia do pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu.

Zakres obowiązków:
Nauczyciel współorganizujący kształcenie:
10 godzin w klasie trzeciej oraz 10 godzin w klasie drugiej.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
kontakt@sp2.miechow.eu lub pocztą: Szkoła Podstawowa Nr 2 , os. Sikorskiego 15A, 32-200 Miechów

413830597
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. M. KONOPNICKIEJ W MIECHOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami