Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-03-04
Wygasa: 2024-08-09
  • Miejsce: toruński, Młyniec Pierwszy, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Młyńcu Pierwszym zatrudni nauczyciela współorganizującego kształcenie ucznia z niepełnosprawnością: autyzm w tym zespół Aspergera. Dodatkowo 2 godziny rewalidacji z tym uczniem.

Wymagania:
Ukończone studia mgr na kierunku Pedagogika specjalna, specjalność praca z uczniem z autyzmem w tym z zespołem Aspergera.

Zakres obowiązków:
wspieranie ucznia klasy II w nauce w ramach zajęć klasowych - 1 etat +2 godziny rewalidacji.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Szkoła Podstawowa w Młyńcu Pierwszym 87-162, ul. Toruńska 10 lub mailowo: mlyniecszkola@gazeta.pl

530 023 856
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA W MŁYŃCU PIERWSZYM
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami