Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-03-06
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: gdański, Łęgowo, Pomorskie, Polska
Zatrudnimy nauczyciela z kwalifikacjami zgodnymi z obowiązującym rozporządzeniem o kwalifikacjach nauczycieli zatrudnianych w przedszkolach.

Wymagania:
Umiejętność pracy w zespole PP.

Zakres obowiązków:
Nauczyciel współorganizujący pracę z dzieci z niepełnosprawnościami zgodnie z rozporządzeniem w sprawie zasad organizacji i udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej w publicznych przedszkolach, szkołach i placówkach.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
joanna-gwizdala@wp.pl
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE PUBLICZNE SŁONECZNA KRAINA "ŁĘGOWO"
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami