Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-03-06
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: gdański, Łęgowo, Pomorskie, Polska
Zatrudnimy nauczyciela wychowania przedszkolnego z pełnymi kwalifikacjami zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem o kwalifikacjach nauczycieli zatrudnionych w przedszkolach.

Wymagania:
Wymagamy wykształcenia kierunkowego, umiejętności pracy w zespole oraz kreatywnego realizowania długofalowych programów będących tradycją placówki . Wymagamy pracy na rzecz wszechstronnego rozwoju wychowanków oraz współpracy z rodziną dziecka . Poszukujemy ludzi lubiących pracę z dziećmi w rzeczywistości przedszkolnej , pełnych empatii i pomysłów na rozwój wychowanków, i rozwój własny,

Zakres obowiązków:
Praca w grupie przedszkolnej.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
joanna-gwizdala@wp.pl
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE PUBLICZNE SŁONECZNA KRAINA "ŁĘGOWO"
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel wychowania przedszkolnego