Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-03-07
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: słubicki, Słubice, Lubuskie, Polska
Praca na stanowisku nauczyciela współorganizującego kształcenie z uczniem posiadającym orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego wydanym ze względu na autyzm w tym z zespołem Aspergera, na drugim etapie edukacyjnym

Wymagania:
Wymagane kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela współorganizującego kształcenia, do pracy z uczniem posiadającym orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego wydanym ze względu na autyzm.

Zakres obowiązków:
Praca na stanowisku nauczyciela współorganizującego kształcenie z uczniem posiadającym orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego wydanym ze względu na autyzm w tym z zespołem Aspergera, na pierwszym drugim edukacyjnym

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
dyrektorsp2@edukacja.slubice.pl
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W SŁUBICACH
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami