Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-03-13
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: chojnicki, Chojnice, Pomorskie, Polska
Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnością. Umowa o pracę 20/20. Wakat.

Wymagania:
Kwalifikacje z zakresu pedagogiki specjalnej.

Zakres obowiązków:
Współorganizowanie kształcenia ucznia z niepełnosprawnością.

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na sekretariat@katolik.chojnice.pl
Nazwa placówki: KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PIOTRA DUNINA W CHOJNICACH
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami