Psycholog

Data publikacji: 2024-03-13
Wygasa: 2024-05-30
  • Miejsce: słupski, Gogolewo, Pomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Zatrudnimy psychologa szkolnego do Zespołu Szkół w Gogolewie. Praca na czas określony do 21.06.2024 r. z możliwością przedłużenia.

Wymagania:
Kwalifikacje do bycia psychologiem szkolnym, przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
Pomoc psychologiczna dla uczniów.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@zsgogolewo.pl
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ W GOGOLEWIE
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 8
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Psycholog
    Nowy Dwór Gdański (Pomorskie) Wakat 10
    Opis oferty pracy:udzielanie wsparcia w zakresie pomocy psychologiczno-pedagogicznej, współpraca z nauczycielami,Wymagania:Doświadczenie w pracy na stanowisku psychologa szkolnego. Biegła znajomość prawa w zakresie m.in. pomocy psychologiczno-pedagog...
  • Pedagog
    Rumia (Pomorskie) Wakat 22
    Opis oferty pracy:Pedagog szkolnyWymagania:Kwalifikacje uprawniające do prowadzenia zajęć pedagoga szkolnego, mile widziane wykształcenie pozwalające na wykonywanie zadań pedagoga specjalnegoZakres obowiązków:Zgodnie ze specyfiką szkoły (3 oddziały p...
  • Bibliotekarz
    Wejherowo (Pomorskie) Wakat 30
    Opis oferty pracy:Szkoła Podstawowa nr 6 w Wejherowie poszukuje kandydatów na stanowisko nauczyciel bibliotekarz do swojej placówki.Wymagania:Wykształcenie wyższe bibliotekarskie z przygotowaniem pedagogicznym lub wykształcenie wyższe magisterskie z ...