Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-03-20
Wygasa: 2024-08-30
  • Miejsce: m. Łódź, Łódź-Górna, Łódzkie, Polska
Nauczyciel wspierający w oddziale integracyjnym mieszanym wiekowo.

Wymagania:
Kwalifikacje z zakresu pedagogiki specjalnej.

Zakres obowiązków:
Wspieranie nauczycieli ogólnych, praca indywidualna z dziećmi z orzeczeniem , praca z całą grupą przedszkolną.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
kontakt@pm36.elodz.edu.pl

42 684 78 97
602 459 833
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 36 - INTEGRACYJNE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami