Psycholog

Data publikacji: 2024-03-19
Wygasa: 2024-04-30
  • Miejsce: zgierski, Ozorków, Łódzkie, Polska
Opis oferty pracy:
Stanowisko psychologa w przedszkolu

Wymagania:
Ukończone jednolite studia magisterskie lub studia pierwszego i drugiego stopnia na kierunku psychologia z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
Prowadzenie badań diagnostycznych, rozpoznawanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej. współpraca z nauczycielami i rodzicami.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
pm4ozorkow@wikom.pl

427103175
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 4
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog