Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-03-20
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: wołomiński, Ostrówek, Mazowieckie, Polska
Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. Polskiej Organizacji Wojskowej w Ostrówku zatrudni nauczyciela współorganizującego w pełnym wymiarze do pracy w klasach I - III.

Wymagania:
Kwalifikacje zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli (Dz. U. 2023 poz. 2102)

Zakres obowiązków:
Pomoc w kształceniu uczniów z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego w klasach I-III.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
spostrowek@klembow.pl

297770318
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POW W OSTRÓWKU
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami