Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-03-27
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: świebodziński, Świebodzin, Lubuskie, Polska
Opis oferty pracy:
nauczyciel wychowania przedszkolnego

Wymagania:
licencjat lub studia II stopnia z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
obowiązki nauczyciela dzieci poniżej 6 lat

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
mail: ukrytyskarb5@wp.pl

68 4769081/82
Nazwa placówki: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE NR 5
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami