Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-03-28
Wygasa: 2024-06-20
  • Miejsce: krośnieński, Gubin, Lubuskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel współorganizujący zajęcia w klasie pierwszej.

Wymagania:
Kwalifikacje z zakresu pedagogiki specjalnej, przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
Wsparcie ucznia w realizacji programu nauczania i integracji z pozostałymi członkami zespołu klasowego, współpraca z nauczycielem, wychowawcą, specjalistami szkolnymi i rodzicami ucznia.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp1@gubin.pl

68 4558146
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W GUBINIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami