Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-03-28
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: m. Kraków, Kraków-Śródmieście, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Szukamy nauczyciela posiadającego kwalifikacje z zakresu pedagogiki specjalnej w celu współorganizowania kształcenia dla dziecka z autyzmem, w tym z zespołem Aspergera (klasa VII)

Zakres obowiązków:
Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów oraz częściowo rewalidacja indywidualna

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp160.sekretariat@gmail.com
Nazwa placówki: PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 160 ZGROMADZENIA SIÓSTR AUGUSTIANEK W KRAKOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
Liczba godzin (w tygodniu): 22
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Pedagog specjalny
    Kraków-Nowa Huta (Małopolskie) Wakat 11
    Opis oferty pracy:Dyrektor Samorządowego Przedszkola Nr 131 "Stokrotka" zatrudni nauczyciela- pedagoga specjalnego. Wakat, 0,5 etatu.Zakres obowiązków:Wspieranie dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, diagnozowanie problemów i opracowywanie o...
  • Doradca zawodowy
    Kraków-Śródmieście (Małopolskie) Wakat 1
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 7 im. Wojska Polskiego zatrudni nauczyciela - doradcę zawodowego do pracy z dziećmi w klasach VII i VIII (3 oddziały).Zakres obowiązków:Prowadzenie zajęć doradztwa zawodowego zgodnie z Ramowym Planem N...
  • Psycholog
    Roztoka-Brzeziny (Małopolskie) Wakat 11
    Opis oferty pracy:Praca na stanowisku psychologa szkolnego w szkole podstawowejWymagania:Studia magisterskie - psychologia, przygotowanie pedagogiczneZakres obowiązków:Realizacja zadań psychologa zgodnie z rozporządzeniem MEN z dnia 9 sierpnia 2017 r...