Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-04-08
Wygasa: 2024-07-14
  • Miejsce: gorzowski, Witnica, Lubuskie, Polska
Praca na stanowisku nauczyciela współorganizującego proces kształcenia z dzieckiem niepełnosprawnym

Wymagania:
Kwalifikacje z zakresu pedagogiki specjalnej (np. oligofrenopedagogika) i kwalifikacje do pracy z dzieckiem ze spektrum autyzmu.
Miele widziane kwalifikacje do prowadzenia zajęć z wychowania przedszkolnego

Zakres obowiązków:
Współorganizacja zajęć przedszkolnych oraz realizacja zajęć rewalidacyjnych( jeśli posiadane są kwalifikacje do
pracy z dzieckiem ze spektrum autyzmu).

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zspwitnica@wp.pl
lub pocztą tradycyjną na adres Zespół Szkolno-Przedszkolny w Witnicy ul. Wiosny Ludów 14 66-460 Witnica

95 7 515020 lub 509906811
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W WITNICY
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami