Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-04-08
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Praga-Południe, Mazowieckie, Polska
Nauczyciel współorganizujący kształcenie -wspomaganie uczniów z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego- autyzm w tym zespół Aspergera.
Oferta pracy będzie aktualna do momentu wyłonienia kandydata / zatrudnienia nauczyciela na stanowisku podanym w niniejszym ogłoszeniu.
Rekrutacja odbywa się na bieżąco. Rozmowy z potencjalnymi Pracownikami umawiane są po napłynięciu nowych kandydatur - zachęcamy do jak najszybszego wysłania CV. Oferta może być zakończona przed terminem ostatecznym składania dokumentów. Na rozmowę o pracę prosimy zgłaszać się w ustalonym terminie, a w przypadku braku możliwości przybycia o zawiadomienie o tym fakcie pracownika sekretariatu szkoły pod numerem telefonu: 22 617 63 28.
Prosimy , aby na rozmowę zabrać ze sobą:
1. Dokumenty potwierdzające kwalifikacje zawodowe.
2. Akt nadania stopnia awansu zawodowego

Wymagania:
Magister lub licencjat z przygotowaniem pedagogicznym i niezbędnymi kwalifikacjami. do pracy z dzieckiem z orzeczeniem o autyzmie w tym zespole Aspergera

Zakres obowiązków:
Wspomaganie uczniów z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego podczas zajęć edukacyjnych, prowadzenie zajęć rewalidacyjnych

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp168@eduwarszawa.pl

22 617 63 28
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 168 IM. CZESŁAWA NIEMENA
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami