Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-04-08
Wygasa: 2024-05-15
  • Miejsce: mikołowski, Łaziska Górne, Śląskie, Polska
Poszukujemy nauczyciela, który posiada kwalifikacje do pracy z osobami z zaburzeniami ze spektrum autyzmu i ma przygotowanie pedagogiczne. Wymagana jest dyspozycyjność, otwartość i chęć dzielenia się swoją wiedzą.
Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi.

Zakres obowiązków:
Dokonywanie specjalistycznej oceny poziomu funkcjonowania uczniów ze specjalnymi potrzebami.
Współpraca z nauczycielami i wychowawcami w zakresie rozpoznawania potrzeb uczniów.
Wspieranie nauczycieli, wychowawców grup wychowawczych i innych specjalistów w udzielaniu pomocy psychologiczno-pedagogicznej.
Udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej w formach odpowiednich do rozpoznanych potrzeb.
Prowadzenie badań i działań diagnostycznych uczniów, w tym diagnozowanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych uczniów w celu określenia przyczyn niepowodzeń edukacyjnych oraz wspierania mocnych stron uczniów.
Diagnozowanie sytuacji wychowawczych w szkole w celu rozwiązywania problemów wychowawczych oraz wspierania rozwoju uczniów.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
dyrektor@sp5.laziska.pl

322241207
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH W ŁAZISKACH GÓRNYCH
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami