Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-04-09
Wygasa: 2024-08-12
  • Miejsce: m. Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska
Poszukujemy dobrego nauczyciela współorganizującego kształcenie, zaangażowanego w pracę z uczniami, podejmującego różne inne działania.

Wymagania:
Mile widziane kwalifikacje do nauczania innego przedmiotu lub chęć uzyskania dodatkowych kwalifikacji.

Zakres obowiązków:
Wynikające z Karty Nauczyciela.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@sp7.dg.pl

Tel. (32) 262 35 72
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. HUGONA KOŁŁĄTAJA W DĄBROWIE GÓRNICZEJ, UL. KRÓLOWEJ JADWIGI 11
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami