Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-04-11
Wygasa: 2024-08-09
  • Miejsce: międzychodzki, Międzychód, Wielkopolskie, Polska
zatrudnię nauczyciela współorganizującego dla ucznia posiadającego orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego ze względu na autyzm

Wymagania:
studia podyplomowe- autyzm

Zakres obowiązków:
obowiązki nauczyciela współorganizującego proces kształcenia- uczeń klasy II

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp2@oswiata-miedzychod.pl

tel. 95 748 2472
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. POLSKI NIEPODLEGŁEJ W MIĘDZYCHODZIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami