Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-04-12
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: wałbrzyski, Jugowice, Dolnośląskie, Polska
Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Jugowicach zatrudni nauczyciela współorganizującego kształcenie integracyjne

Wymagania:
Wykształcenie wyższe, kierunek pedagogika specjalna/ studia podyplomowe kierunek Oligofrenopedagogika - rewalidacja i edukacja osób z autyzmem

Zakres obowiązków:
współorganizacja procesu kształcenia, prowadzenie zajęć rewalidacyjnych

748453385
Nazwa placówki: PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM.JANUSZA KORCZAKA W JUGOWICACH
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami