Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-04-12
Wygasa: 2024-06-14
  • Miejsce: ostródzki, Pietrzwałd, Warmińsko-Mazurskie, Polska
5 godzin w tygodniu dla nauczyciela współorganizującego proces kształcenia z uczniem posiadającym orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego z uwagi na autyzm, w tym z zespołem Aspergera na lekcjach języka polskiego

Wymagania:
ukończone studia wyższe w zakresie pedagogiki specjalnej lub studia podyplomowe w zakresie edukacji i terapii osób ze spektrum autyzmu i zespołem Aspergera

Zakres obowiązków:
wspieranie dziecka na zajęciach języka polskiego

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zspietrzwald@wp.pl

896471326
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W PIETRZWAŁDZIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
Liczba godzin (w tygodniu): 5