Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-04-13
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: pruszkowski, Żółwin, Mazowieckie, Polska
nauczyciel współorganizujący kształcenie dla ucznia klasy drugiej z zA

Wymagania:
wykształcenie zgodne z § 35. Rozp. Ministra Edukacji i Nauki z dn. 14.09.2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli oraz wykształcenie w zakresie edukacji wczesnoszkolnej

Zakres obowiązków:
praca w roli nauczyciela towarzyszącego uczniowi kl. 2 z zA.
Część godzin w klasie, część realizowanych indywidualnie z uczniem (wyłączenie z zajęć na podstawie IPET)

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zs.zolwin@brwinow.pl

tel. 22 7589397
mail: zs.zolwin@brwinow.pl
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W ŻÓŁWINIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami