Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-04-16
Wygasa: 2024-05-24
  • Miejsce: policki, Dobra, Zachodniopomorskie, Polska
Nauczyciel posiadający kwalifikacje w zakresie pedagogiki specjalnej w celu współorganizowania kształcenia ucznia z uwagi na autyzm, w tym zespół Aspergera - pierwszy etap edukacyjny

Wymagania:
Kwalifikacje w zakresie pedagogiki specjalnej w celu współorganizowania kształcenia ucznia z uwagi na autyzm, w tym zespół Aspergera

Zakres obowiązków:
Wspomaganie ucznia klasy pierwszej w czasie zajęć, współpraca z wychowawcą i nauczycielami

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@pspdobra.eu

913113392
Nazwa placówki: PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. K.I. GAŁCZYŃSKIEGO W DOBREJ
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami