Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-04-18
Wygasa: 2024-05-15
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Żoliborz, Mazowieckie, Polska
Poszukujemy nauczyciela z kwalifikacjami z zakresu pedagogiki specjalnej w celu współorganizowania kształcenia uczniów, do pracy w grupie dzieci 6 - letnich, na długotrwałe zastępstwo, w wymiarze całego etatu - od zaraz.
Przedszkole mieści się na Żoliborzu w pobliżu pl. Wilsona, co ułatwia dostęp do różnych środków komunikacji miejskiej. Zależy nam na osobie otwartej na potrzeby dzieci, odpowiedzialnej, zaangażowanej, kreatywnej, chętnej do doskonalenia swojego warsztatu pracy i dzielenia się doświadczeniem, pogodnej i posiadającej umiejętność współpracy w zespole.

Wymagania:
Jednolite studia magisterskie lub studia I lub II stopnia w zakresie Pedagogiki Specjalnej oraz przygotowanie pedagogiczne
lub studia I i II stopnia w zakresie pedagogiki resocjalizacyjnej, logopedii, pedagogiki korekcyjnej (terapii pedagogicznej) lub wczesnego wspomagania rozwoju dziecka na kierunku innym niż pedagogika specjalna oraz przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
Nauczyciel współorganizujący ma za zadanie wsparcie ucznia w realizacji programu nauczania i integracji z pozostałymi członkami grupy przedszkolnej oraz współpracę z nauczycielem wiodącym na gruncie procesów dydaktycznych.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
p109@eduwarszawa.pl

tel.: 22 8392896
e-mail: p109@eduwarszawa.pl
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 109 "LUDECZKOWO"
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo