Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-04-22
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: kłodzki, Szalejów Górny, Dolnośląskie, Polska
Współorganizowanie kształcenia uczniów z niepełnosprawnościami w klasie I

Wymagania:
kwalifikacje w zakresie pedagogiki specjalnej

Zakres obowiązków:

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@integracyjna.net.pl

746629091
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W SZALEJOWIE GÓRNYM
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami