Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-04-22
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: m. Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca z dzieckiem ze spektrum autyzmu, klasa 1 oraz 8.

Wymagania:
Uprawnienia do pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu. Znajomość specyfiki pracy z dzieckiem ze spektrum.

Zakres obowiązków:
Wspomaganie dziecka w procesie edukacji.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@sp10rejbb.pl

33 819 18 89
606 619 295
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 TOWARZYSTWA SZKOLNEGO IM. M. REJA
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami