Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-04-22
Wygasa: 2024-06-15
  • Miejsce: m. Olsztyn, Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Przedszkole Miejskie nr 4 im. Pluszowego Misia w Olsztynie zatrudni nauczyciela współorganizowanie kształcenia dla dziecka z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego ze względu na autyzm

Wymagania:
Kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela współorganizującego

Zakres obowiązków:
Rzetelne realizowanie zadań związanych z powierzonym stanowiskiem
Prowadzenie działań zmierzających do integracji i bezpiecznego funkcjonowania dziecka niepełnosprawnego w społeczności przedszkolnej.
Stwarzanie dzieciom niepełnosprawnym sytuacji sprzyjających nawiązaniu prawidłowych kontaktów z pełnosprawnymi rówieśnikami.
Prowadzenie wymaganej dokumentacji związanej z wykonywaną pracą.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkole@pm4.olsztyn.eu

895275251
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 4 IM. PLUSZOWEGO MISIA W OLSZTYNIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami