Psycholog

Data publikacji: 2024-04-22
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: olsztyński, Biskupiec, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Wakat 8h obejmuje : 2h indywidualnego spotkania z psychologiem, 1h rewalidacji z psychologiem oraz 5h jako psycholog szkolny.

Wymagania:
Studia wyższe dające kwalifikacje do zajmowania stanowiska psychologa oraz przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
2h indywidualnego spotkania z psychologiem, 1h rewalidacji z psychologiem oraz 5h jako psycholog szkolny.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Szkoła Podstawowa nr 3
ul. B. Chrobrego 15
11-300 Biskupiec
sp3@biskupiec.pl

t. 89 715 27 16
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. ORŁA BIAŁEGO W BISKUPCU
Przedmiot/Stanowisko: Psycholog
Liczba godzin (w tygodniu): 8