Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-04-23
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: zielonogórski, Sulechów, Lubuskie, Polska
Nauczyciel współorganizujący kształcenie 0 praca z uczniem z autyzmem w tym z zespołem Aspergera w wymiarze 25 godzin

Wymagania:
wykształcenie wyższe i posiadane kwalifikacji w zakresie pedagogiki specjalnej

Zakres obowiązków:
Współorganizowanie kształcenia

683852769
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W SULECHOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami