Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-04-24
Wygasa: 2024-05-10
  • Miejsce: opoczyński, Paradyż, Łódzkie, Polska
Praca dla nauczyciela współorganizującego proces kształcenia w klasie I, do której uczęszcza uczennica ze spektrum autyzmu.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym oraz kwalifikacje do pracy z uczniem w spektrum: studia podyplomowe lub kurs kwalifikacyjny z oligofrenopedagogiki oraz z przygotowaniem do pracy z dziećmi w spektrum autyzmu.

Zakres obowiązków:
Współorganizowanie procesu kształcenia w klasie I - 18 godz.
Zajęcia rewalidacyjne z uczennicą w spektrum autyzmu - 2 godz.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
spparadyz@gmail.com

44 7584025
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ODDZIAŁU PARTYZANCKIEGO ARMII KRAJOWEJ "BŁYSK" W PARADYŻU
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami