Surdopedagog

Data publikacji: 2024-04-24
Wygasa: 2024-05-24
  • Miejsce: kutnowski, Kutno, Łódzkie, Polska
Opis oferty pracy:
nauczyciel wychowania fizycznego w SOSW Nr 2 w Kutnie

Wymagania:
dyplom ukończenia studiów wyższych, kwalifikacje pedagogiczne, surdopedagogika

Zakres obowiązków:
nauczania przedmiotu zgodnie z podstawą programową kształcenia ogólnego

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
oswkutno@kki.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
243557887
Nazwa placówki: SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 2 W KUTNIE
Przedmiot/Stanowisko: Surdopedagog
Liczba godzin (w tygodniu): 6
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Surdopedagog
    Kutno (Łódzkie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:nauczyciel matematykiWymagania:ukończone studia wyższe matematyka, przygotowanie pedagogiczne, surdopedagogikaZakres obowiązków:realizacja podstawy programowej kształcenia ogólnegoWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na ...
  • Logopeda
    Kutno (Łódzkie) Zastępstwo 20
    Opis oferty pracy:Zatrudnimy logopedę w przedszkoluWymagania:Ukończone: - studia wyższe magisterskie na kierunku - logopedia - kwalifikacje pedagogiczneZakres obowiązków:Prowadzenie terapii logopedycznej. Udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogiczne...
  • Psycholog
    Trzepnica-Kolonia (Łódzkie) Wakat 11
    Opis oferty pracy:Poszukujemy psychologa do pracy z uczniami szkoły podstawowej w wymiarze 1/2 etatuWymagania:Wykształcenie wyższe magisterskie kierunek psychologiaWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sptrzepnica@lekiszlacheckie....