Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-04-24
Wygasa: 2024-06-07
  • Miejsce: m. Opole, Opole, Opolskie, Polska
Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami w szkole podstawowej w roku szkolnym 2024/2025

Wymagania:
Ukończone studia wyższe - kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym - pedagogika specjalna.
Ukończone studia uprawniające do pracy z uczniami ze spektrum autyzmu.

Zakres obowiązków:
- współorganizowanie procesu edukacyjnego uczniów ze spektrum autyzmu ,
- umiejętność współpracy z nauczycielami przedmiotu i wychowawcą,
- sporządzanie dokumentacji IPET , WOPFU we współpracy z wychowawcą oraz pedagogiem specjalnym,

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@zsp2opole.pl
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 2 W OPOLU
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami