Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-04-24
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: pilski, Wiktorówko, Wielkopolskie, Polska
praca z uczniem z orzeczeniem o niepełnosprawności sprzężonej - niepełnosprawność ruchowa oraz intelektualna w stopniu lekkim

Wymagania:
kwalifikacje pedagogiczne, pedagogika specjalna, oligofrenopedagog

Zakres obowiązków:
praca z uczniem niepełnosprawnym

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp_wiktor@o2.pl

534011350
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM.MIKOŁAJA KOPERNIKA W WIKTORÓWKU
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami