Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-04-25
Wygasa: 2024-06-14
  • Miejsce: suski, Marcówka, Małopolskie, Polska
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Marcówce zatrudni nauczyciela posiadającego kwalifikacje w zakresie pedagogiki specjalnej w celu współorganizowania procesu kształcenia dziecka w kl. I-III (niepełnosprawność ruchowa, w tym afazja).

Wymagania:
Wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym.

Zakres obowiązków:
Indywidualne wsparcie podczas zajęć przez nauczyciela posiadającego kwalifikacje w zakresie pedagogiki specjalnej w celu współorganizowania kształcenia dziecka.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp_marcowka@op.pl

33 8746 023
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W MARCÓWCE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami