Pedagog specjalny

Data publikacji: 2024-04-25
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: m. Kraków, Kraków-Podgórze, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
wakat na stanowisko pedagog specjalny - 0,5 etatu (11/22)

Wymagania:
dyplom ukończenie pedagogiki specjalnej oraz przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
obowiązki pedagoga specjalnego

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
p35@mjo.krakow.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
tel. 126585260
Nazwa placówki: SAMORZĄDOWE PRZEDSZKOLE NR 35 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. ANNY DYMNEJ W KRAKOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog specjalny
Liczba godzin (w tygodniu): 11
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Oligofrenopedagog
    Kraków-Śródmieście (Małopolskie) Wakat 24
    Opis oferty pracy:Praca dla nauczyciela współorganizującego kształcenie dla uczniów z afazją (1 klasa SP oraz 4 klasa SP). Wspomaganie uczniów w wymiarze 10/20 na każdego ucznia oraz prowadzenie zajęć rewalidacyjnych w wymiarze 2/22 na każdego ucznia...
  • Logopeda
    Kraków-Nowa Huta (Małopolskie) Wakat 22
    Opis oferty pracy:praca z dziećmi w wieku 3 do 6 latWymagania:kwalifikacje kierunkowe i przygotowanie pedagogiczneZakres obowiązków:zajęcia logopedyczne z dziećmi od 3 do 6 latWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:p177@mjo.krakow....
  • Pedagog specjalny
    Kraków-Nowa Huta (Małopolskie) Wakat 22
    Opis oferty pracy:wakat w wymiarze pełnego etatuWymagania:mgr pedagogiki specjalnejZakres obowiązków:1) wspieranie dyrekcji, nauczycieli, wychowawców świetlicy i innych specjalistów w: a) rozpoznawaniu przyczyn niepowodzeń edukacyjnych uczniów lub tr...