Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-04-26
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: wadowicki, Wadowice, Małopolskie, Polska
Nauczyciel współorganizujący kształcenie dla dziecka z zespołem Aspergera

Wymagania:
Kwalifikacje z zakresu Edukacji i terapii osób z zaburzeniami ze spectrum autyzmu lub z zakresu Oligofrenopedagogiki.

Zakres obowiązków:
Wspomaganie nauczyciela prowadzącego grupę ogólnodostępną 5 latków, opieka nad dzieckiem z Zespołem Aspergera, dodatkowo w ramach posiadanych kwalifikacji zajęcia rewalidacyjne z tym dzieckiem

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
poczta e-mail: pp2@wadowice.pl

513-065-200
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 2 IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W WADOWICACH
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami