Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-05-06
Wygasa: 2024-06-03
  • Miejsce: wieluński, Wieluń, Łódzkie, Polska
Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia dla uczniów w spektrum autyzmu na poziomie edukacji wczesnoszkolnej.

Wymagania:
Kwalifikacje do pracy w szkole podstawowej i pracy z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi w spektrum autyzmu.

Zakres obowiązków:
Współorganizacja procesu kształcenia i prowadzenie zajęć rewalidacyjnych.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
dyrektor-sp2@oswiata.wielun.pl

tel. 438435898
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W WIELUNIU
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami