Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-05-06
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: m. Kraków, Kraków-Śródmieście, Małopolskie, Polska
Wspomaganie dziecka z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego (m.in. z orzeczonym autyzmem, w tym zespołem Aspergera).

Wymagania:
Nauczyciel z kwalifikacjami w zakresie edukacji osób z autyzmem i zespołem Aspergera.

Zakres obowiązków:
Indywidualne wsparcie podczas zajęć przez nauczyciela posiadającego kwalifikacje w zakresie pedagogiki specjalnej w celu współorganizowania kształcenia dziecka. Prowadzenie zajęć rewalidacyjnych, ukierunkowanych na rozwijanie kompetencji emocjonalno-społecznych i komunikacyjnych.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat.sp@pijarzy.pl

adres: ul. Mirosława Dzielskiego 1, 31-465 Kraków
telefon:
12 413 66 44
660 773 422
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA ZAKONU PIJARÓW IM. KS. STANISŁAWA KONARSKIEGO W KRAKOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami