Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-05-06
Wygasa: 2024-05-24
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Mokotów, Mazowieckie, Polska
Dyrektor Przedszkola nr 190 w Warszawie zatrudni nauczyciela współorganizującego kształcenie dla dziecka sześcioletniego posiadającego orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego wydane ze względu na Zespół Aspergera.

Wymagania:
Wykształcenie - wyższe magisterskie lub wyższe licencjackie o kierunku: pedagogika specjalna.

Zakres obowiązków:
1. Prowadzenie wspólnie z innymi nauczycielami zajęć edukacyjnych oraz wspólnie z innymi nauczycielami, specjalistami zintegrowanych działań i zajęć określonych w IPET.
2. Prowadzenie wspólnie z innymi nauczycielami, specjalistami pracy wychowawczej z dziećmi niepełnosprawnymi.
3. Uczestniczenie, w miarę potrzeb, w zajęciach edukacyjnych prowadzonych przez innych nauczycieli oraz w zintegrowanych działaniach i zajęciach, określonych w IPET, realizowanych przez nauczycieli, specjalistów.
4. Udzielanie pomocy nauczycielom prowadzącym zajęcia edukacyjne oraz nauczycielom i specjalistom realizującym zintegrowane działania i zajęcia określone w IPET, w doborze form i metod pracy z dziećmi niepełnosprawnymi.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
p190@eduwarszawa.pl

Agnieszka Romanowska - nr tel. 797 319 003
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 190
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami