Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-05-07
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: nowotomyski, Wytomyśl, Wielkopolskie, Polska
Praca jako nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne na poziomie edukacji wczesnoszkolnej.

Wymagania:
Dyplom ukończenia studiów II stopnia z zakresu pedagogiki specjalnej oraz dyplom ukończenia przygotowania pedagogicznego.

Zakres obowiązków:
Obowiązki nauczyciela współorganizującego kształcenie specjalne.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp.wytomysl@wp.pl

Numer telefonu do kontaktu: 614411924
Kontakt drogą elektroniczną - adres e-mail: sp.wytomysl@wp.pl
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KOWNACKIEJ W WYTOMYŚLU
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami