Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-05-08
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: trzebnicki, Pęgów, Dolnośląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca z dziećmo z zespołem Aspergera / spektrum autyzmu

Wymagania:
Wymagane kwalifikacje ( ewentualnie w trakcie uzyskiwania)

Zakres obowiązków:
Wspólorganizacja kształcenia dzieci z niepełnosprawnościami.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
szkolapegow@gmail.com

713107419
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W PĘGOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami