Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-05-08
Wygasa: 2024-08-15
  • Miejsce: opolski, Górki, Opolskie, Polska
Zatrudnimy nauczyciela współorganizującego kształcenie dziecka ze spektrum autyzmu.

Wymagania:
Wymagane wykształcenie z zakresu pedagogiki specjalnej do pracy z dzieckiem z autyzmem oraz przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
Współorganizowanie kształcenia dziecka ze spektrum autyzmu.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
adres e-mail: pp@przedszkole-gorki.pl
pocztą: Przedszkole Publiczne w Górkach
ul. Opolska 13
46-060 Prószków

tel. 77 4748476
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W GÓRKACH
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami