Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-05-08
Wygasa: 2024-06-07
  • Miejsce: m. Opole, Opole, Opolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca na stanowisku nauczyciela wychowania przedszkolnego.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe kierunkowe,
- umiejętność pracy z dziećmi, budowania relacji z nimi i ich rodzicami,
- cierpliwość i rozumienie potrzeb dziecka,

Zakres obowiązków:
Planowanie i prowadzenie zajęć edukacyjnych zgodnie z programem nauczania przedszkolnego
Rozwijanie umiejętności społecznych, emocjonalnych i poznawczych dzieci
Tworzenie pozytywnej atmosfery w grupie i budowanie relacji z dziećmi oraz ich rodzicami
Zaangażowanie w prace zespołowe w przedszkolu oraz współpraca z innymi nauczycielami.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
pp6@opoleprzedszkole.pl

601810337
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 6 W OPOLU
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo