Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami

Data publikacji: 2024-05-08
Wygasa: 2024-05-29
  • Miejsce: ostrowski, Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie, Polska
Praca z dziećmi z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego w wieku przedszkolnym

Wymagania:
kwalifikacje z zakresu pedagogiki specjalnej

Zakres obowiązków:
prowadzenie wspólnie z innymi nauczycielami zajęć edukacyjnych i pracy wychowawczej z uczniami niepełnosprawnymi, niedostosowanymi społecznie oraz zagrożonymi niedostosowaniem społecznym, udzielanie pomocy nauczycielom prowadzącym zajęcia edukacyjne oraz nauczycielom, specjalistom i wychowawcom grup wychowawczych realizującym zintegrowane działania i zajęcia, określone w programie, w doborze form i metod pracy z uczniami niepełnosprawnymi, niedostosowanymi społecznie oraz zagrożonymi niedostosowaniem społecznym; prowadzenie zajęć rewalidacyjnych

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkole.calineczka@wp.pl

627205188
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 11 CALINECZKA W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami