Pedagog

Data publikacji: 2024-05-08
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: szamotulski, Pniewy, Wielkopolskie, Polska
Dyrektor Przedszkola „Miś” w Pniewach ogłasza nabór 2 kandydatów na wolne stanowiska nauczycieli wychowania przedszkolnego:
1. Wymiar zatrudnienia – pełen etat.
2. Wynagrodzenie – w zależności od stopnia awansu zawodowego nauczyciela.
3. Czas trwania umowy: umowa o pracę od 1 września 2024 roku.

Wymagania:
Wymagane kwalifikacje: wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym o specjalności pedagogika przedszkolna (staż pracy nie jest wymagany).

Zakres obowiązków:
Zakres czynności osoby zatrudnionej na stanowisku nauczyciela wychowania przedszkolnego:
1) prowadzenie pracy wychowawczo – dydaktycznej i opiekuńczej zgodnie z obowiązującą podstawą programową,
2) planowanie, przygotowanie, prowadzenie zajęć,
3) wspieranie rozwoju psychofizycznego dziecka, jego zdolności i zainteresowań,
4) prowadzenie dokumentacji przebiegu nauczania, działalności wychowawczej i opiekuńczej zgodnie z obowiązującymi przepisami,
5) rzetelne i terminowe realizowanie zaleceń dyrektora i osób kontrolujących,
6) współpraca ze specjalistami i rodzicami.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Zgłoszenie następuje poprzez dostarczenie dokumentów (np. osobiście, kurierem lub pocztą) do: sekretariatu Przedszkola „Miś” w Pniewach, ul. Dworcowa 23, 62-045 Pniewy w zamkniętej kopercie z dopiskiem: nauczyciel wychowania przedszkolnego do dnia 31 maja 2024 r. do godz. 15.00.

Tel: 612911216
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE MIŚ W PNIEWACH
Przedmiot/Stanowisko: Pedagog