nauczyciel wychowania fizycznego-trener

Data publikacji: 2024-04-05
Wygasa: 2024-07-14
  • Miejsce: stargardzki, Stargard, Zachodniopomorskie, Polska
Praca nauczyciela wychowania fizycznego - trenera piłki nożnej w klasie mistrzostwa sportowego

Wymagania:
wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym,
kwalifikacje dodatkowe: trener piłki nożnej

Zakres obowiązków:
bezpośrednia praca z uczniami w klasie mistrzostwa sportowego, ocenianie wyników uczniów, prowadzenie zajęć zgodnie z programem nauczania
i planem lekcji

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@sp3.stargard.pl

91 578 36 02
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM.KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO Z ODDZIAŁAMI MISTRZOSTWA SPORTOWEGO
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel wychowania fizycznego-trener