Nauczyciel wychowania fizycznego

Data publikacji: 2024-03-11
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: międzyrzecki, Międzyrzecz, Lubuskie, Polska
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Sportowymi im. Ireny Szewińskiej w Międzyrzeczu poszukuje nauczyciela wychowania fizycznego w wymiarze etatu, możliwe godziny ponadwymiarowe.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym, mile widziane kursy trenerskie UEFA A B , piłka nożna, instruktor pływania, trener piłki siatkowej.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć wychowania fizycznego w klasach ogólnych oraz zajęć sportowych w klasach sportowych.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp1@miedzyrzecz.pl

533392711
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 Z ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI IM. IRENY SZEWIŃSKIEJ W MIĘDZYRZECZU
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel wychowania fizycznego