Nauczyciel wychowania fizycznego

Data publikacji: 2024-04-23
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Kraków, Kraków-Nowa Huta, Małopolskie, Polska
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 80 w Krakowie zatrudni od 1 września 2024 r. nauczyciela wychowania fizycznego w wymiarze 17/18 z możliwością uzupełnienia etatu w świetlicy szkolnej. Forma zatrudnienia: vacat.

Wymagania:
Wymagania formalne:
• wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym
• posiadanie kwalifikacji do pracy na stanowisku nauczyciela wychowania fizycznego zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14 września 2023r. z późniejszymi zmianami w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli,
• niekaralność
• stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku nauczyciela.

Zakres obowiązków:
Praca jako nauczyciel wychowania fizycznego.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp80@mjo.krakow.pl
do sekretariatu szkoły na adres os. Na Skarpie 8, 31-909 Kraków
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 80 IM. WOJCIECHA BOGUSŁAWSKIEGO W KRAKOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel wychowania fizycznego