Nauczyciel wychowania fizycznego

Data publikacji: 2024-04-26
Wygasa: 2024-05-17
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Mokotów, Mazowieckie, Polska
Zatrudnimy na pełen etat nauczyciela wychowania fizycznego w kl. 4 - 8. Oferujemy atrakcyjne warunki pracy oraz życzliwą atmosferę.

Wymagania:
studia kierunkowe i przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
praca w klasach 4 - 8

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
gwintowa3@gmail.com

502430727
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA ZAKONU PIJARÓW IM. O. ONUFREGO KOPCZYŃSKIEGO W WARSZAWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel wychowania fizycznego