Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-01-17
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: pruszkowski, Brwinów, Mazowieckie, Polska
Przedszkole nr 3 w Brwinowie zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego

Wymagania:
wykształcenie wyższe pedagogiczne o specjalności wychowanie przedszkolne,

Zakres obowiązków:
Kreatywność, sumienność oraz wysoka kultura osobista,
umiejętność pracy w zespole i nawiązywania kontaktów, komunikatywność,
otwartość na samodoskonalenie i innowacyjne metody pracy.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sloneczne-przedszkole@idsl.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem 22 729 - 63 - 81

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres mailowy przedszkola:
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 3 W BRWINOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Nauczyciel wychowania przedszkolnego