nauczyciel wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-01-22
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: warszawski zachodni, Ożarów Mazowiecki, Mazowieckie, Polska
Publiczne Przedszkole "Śpiewające Brzdące" z Ożarowa Mazowieckiego poszukuje nauczyciela wychowania przedszkolnego do grupy 4-latków (16 dzieci). Praca co najmniej 5 godzin dziennie - najchętniej 8. Bardzo dobry dojazd z Warszawy - Wola, Ursus, Bemowo, Bielany.

Wymagania:
wykształcenie kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
prowadzenie grupy, zajęć dydaktyczno - wychowawczych, dokumentacji zajęć, etc.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
ozarow@spiewajacebrzdace.pl

Kamila Stypuła 502996046
Nazwa placówki: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE "ŚPIEWAJĄCE BRZDĄCE"
Przedmiot/Stanowisko: nauczyciel wychowania przedszkolnego